88x38x38cm Büyütülmüş Cilt Modeli

Temel bilgi
Menşe yeri: Henan Çin
Marka adı: Vic Science
Sertifika: CE
Model numarası: VIC-313
Min sipariş miktarı: 1 parça
Ambalaj bilgileri: kutu
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: Aylık 5000 Adet
Ürün adı: orta ölçekli insan derisi büyütme 70 kez öğretim araştırma modeli madde: insan anatomik modeli
Uygulama: Tıp okulu bilolojik sınıf, tıbbi promosyon hediye Paket boyutu: 5 adet / karton, 88x38x38cm, 10kgs
Malzeme: Çevre dostu PVC kullanım: vs Öğretmenler, doktorlar,.
Profesyonel deneyim: 10+ İhracat tecrübesi paket: Nötr ağartılmış kağıt karton, güvenli ihracat ambalaj ve kısa teslim süresi
Vurgulamak:

human muscle anatomy 3d model

,

brain anatomy 3d model

Orta Ölçekli İnsan Anatomik Modeli Büyütülmüş Cilt Modeli Anatomi Büyütme 105 Kez

 

Ürün Açıklaması

 

Ürün adı Genişletilmiş Cilt Modeli
Ürün No VIC-313
Malzeme PVC
Uygulama Okul, laboratuvar ve öğretmen için
Boyut

27x10x31CM

 

A greatly enlarged (105 times) cross sectional view of the human skin showing three layers and a close-up view of a hair follicle, sweat gland, fatty tissue and more. Üç kat ve bir saç folikülü, ter bezi, yağlı doku ve daha fazlasını gösteren insan derisinin büyük ölçüde büyütülmüş (105 kez) kesit görünümü. Front, side and back view. Ön, yan ve arka görünüm. Not dissectible. Parçalanabilir değil.

 

 

 

88x38x38cm Büyütülmüş Cilt Modeli 0

 

İnsan derisi bilgisi hakkında

 

The human skin is the outer covering of the body and is the largest organ of the integumentary system. İnsan derisi vücudun dış kaplamasıdır ve integumenter sistemin en büyük organıdır. The skin has up to seven layers of ectodermal tissue and guards the underlying muscles, bones, ligaments and internal organs. Deride yedi katmana kadar ektodermal doku bulunur ve altta yatan kasları, kemikleri, bağları ve iç organları korur. Human skin is similar to most of the other mammals skin, and it is very similar to pig skin. İnsan derisi diğer memeli cildinin çoğuna benzer ve domuz derisine çok benzer. Though nearly all human skin is covered with hair follicles, it can appear hairless. Hemen hemen tüm insan cildi saç kökleri ile kaplı olmasına rağmen, tüysüz görünebilir. There are two general types of skin, hairy and glabrous skin (hairless). İki genel cilt tipi vardır, tüylü ve tüysüz cilt (tüysüz). The adjective cutaneous literally means "of the skin" (from Latin cutis, skin). Sıfat kutanöz kelimenin tam anlamıyla "cilt" anlamına gelir (Latin cutis, cilt).

 

Because it interfaces with the environment, skin plays an important immunity role in protecting the body against pathogens and excessive water loss. Çevre ile etkileşime girdiğinden, cilt vücudu patojenlere ve aşırı su kaybına karşı korumada önemli bir bağışıklık rolü oynar. Its other functions are insulation, temperature regulation, sensation, synthesis of vitamin D, and the protection of vitamin B folates. Diğer işlevleri yalıtım, sıcaklık regülasyonu, duyum, D vitamini sentezi ve B vitamini folatlarının korunmasıdır. Severely damaged skin will try to heal by forming scar tissue. Ciddi derecede hasar görmüş cilt, yara dokusu oluşturarak iyileşmeye çalışacaktır. This is often discolored and depigmented. Bu genellikle renksizleşir ve depigmente olur.

In humans, skin pigmentation varies among populations, and skin type can range from dry to non-dry and from oily to non-oily. İnsanlarda cilt pigmentasyonu popülasyonlar arasında değişir ve cilt tipi kurudan kuruya ve yağlıdan yağlıya kadar değişebilir. Such skin variety provides a rich and diverse habitat for bacteria that number roughly 1000 species from 19 phyla, present on the human skin. Bu tür cilt çeşitliliği, insan derisinde bulunan 19 filumdan yaklaşık 1000 türü olan bakteriler için zengin ve çeşitli bir yaşam alanı sağlar.

 

Servisimiz
1. sıcak servis, profesyonel cevap. Verecek en iyi seçim cevap tabanı pon bizim 30 yıl uluslararası ihracat tecrübesi.
2. 100% Doğrudan fabrika.
3. Biz Öğretim ve laboratuar ekipmanları imalatı konusunda uzmanım.
4. Biz yapabilirdi hammaddeden bitmiş ürün.
5. OEM ve ODM bizim güçlü nokta

İletişim bilgileri
Bella Pang

Telefon numarası : 86-18037394301

Naber : +8618037394301