12 Çeşit Mantarlar Mikroskop Cam Slaytlar 76.2 × 25.4 × (1.0-1.2) Mm CE Onaylandı

Temel bilgi
Menşe yeri: Henan Çin
Marka adı: Vic Science
Sertifika: CE
Model numarası: VIC35
Min sipariş miktarı: 1 Set
Ambalaj bilgileri: Karton
Teslim süresi: 15-30 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: aylık 5000 setleri
Ürün adı: Madde:
Uygulama: Boyutu:
Malzeme: Cam Kullanım:
: Paket:
Vurgulamak:

glass slide lab

,

thin glass slides

 12 Çeşit Mantar mikroskop slaytlar hazırladı

 

Mikrobiyoloji, tek hücreli (tek hücreli), çok hücreli (hücre kolonisi) veya hücresiz (hücrelerin eksik olduğu) mikroorganizmaların incelenmesidir.

Bacteria is a type of biological cell. Bakteriler bir çeşit biyolojik hücredir. They constitute a large domain of prokaryotic microorganisms. Prokaryotik mikroorganizmaların geniş bir alanını oluştururlar. Typically a few micrometres in length, bacteria have a number of shapes, ranging from spheres to rods and spirals. Tipik olarak birkaç mikrometre uzunluğunda, bakterilerin kürelerden çubuklara ve spirallere kadar çeşitli şekilleri vardır. Bacteria were among the first life forms to appear on Earth, and are present in most of its habitats. Bakteriler, Dünya'da ortaya çıkan ilk yaşam formları arasındaydı ve yaşam alanlarının çoğunda bulunurlar. only about half of the bacterial phyla have species that can be grown in the laboratory. bakteriyel filumların sadece yarısında laboratuvarda yetiştirilebilecek türler vardır. The study of bacteria is known as bacteriology, a branch of microbiology. Bakterilerin incelenmesi, mikrobiyolojinin bir kolu olan bakteriyoloji olarak bilinir.

 

The prepared slides we offer are professionally hand mounted, accurately stained, and individually labeled. Sunduğumuz hazır slaytlar profesyonel olarak elle monte edilir, doğru şekilde boyanır ve ayrı ayrı etiketlenir. Our microscope slides are great for students of all ages, from home-schoolers to college students looking for an excellent introduction to microscopy. Mikroskop slaytlarımız, ev okullarından üniversite öğrencilerine, mikroskopiye mükemmel bir giriş arayan her yaştan öğrenciler için mükemmeldir. The prepared slides give you the most diverse possible biological selection. Hazırlanan slaytlar size mümkün olan en çeşitli biyolojik seçimi sunar. These slides are premium and machine cleaned giving a sharp image. Bu slaytlar birinci sınıf ve makine ile temizlenmiş ve net bir görüntü sağlıyor. All slides are carefully labeled for easy reference and are arranged in a fine plastic box / wooden box with brass hardware. Tüm slaytlar kolay başvuru için dikkatlice etiketlenmiştir ve pirinç donanımlı ince bir plastik kutu / ahşap kutuda düzenlenmiştir. The students can find a lot of fun. Öğrenciler çok eğlenceli bulabilirler. It is excellent for educational use and is perfect for all levels of student study including home school program. Eğitimsel kullanım için mükemmeldir ve ev okulu programı dahil olmak üzere tüm öğrenci çalışmaları için mükemmeldir. This slides set is brand new and has never been used, so your slides will be clean and free of scratches or damage. Bu slayt seti yepyeni ve hiç kullanılmamış, bu nedenle slaytlarınız temiz olacak ve çizik veya hasar görmeyecektir. There is no risk of contamination from previous use. Önceki kullanımdan kaynaklanan kontaminasyon riski yoktur.

 

 

12 Çeşit Mantarlar Mikroskop Cam Slaytlar 76.2 × 25.4 × (1.0-1.2) Mm CE Onaylandı 0

 
Ürün Açıklaması

Ürün adı
12 Çeşit Mantar mikroskop slaytlar hazırladı
Ürün No.
VIC35
Malzeme
Cam, tipik olarak lekeli numune
Boyut
76.2 * 25.4 * (1.0-1.2) aa
Dil
İngilizce veya müşteri gereksinimi
paketleme
1. plastik veya ahşap kutuda.
2. bireysel karton kutuda
3. ihracat karton.

 

1 Stemonitis WM'nin sparisi
2 Saprolegnia WM
3 Rhizopus WM
4 Saccharomyces WM
5 Penicillium WM
6 Peziza WM
7 Morchella WM
8 Aspergillus WM
9 Agarik WM
10 Tremella fucifomis WM
11 Ganoderma WM
12 Auricularia auricula WM


 

Şirketimiz

Founded in 2003,Xinxiang Vic Science&Education Co.,Ltd. 2003 yılında kurulan Xinxiang Vic Bilim ve Eğitim Co, Ltd. is located in Xinxiang city near to the Yellow River and Zhengzhou Airport.Our main products are microscope slides, biological specimens, teaching models,rock specimen, teaching wall charts, ,microtome, heating mantle, microscopes and Counting chambers,Syringe Filter and other lab instruments. Xinxiang şehrinde bulunan Sarı Nehir ve Zhengzhou Havaalanı yakınında. bizim ana ürünleri mikroskop slaytlar, biyolojik örnekleri, öğretim modelleri, kaya numune, öğretim duvar çizelgeleri,, mikrotom, ısıtma manto, mikroskoplar ve Sayma odaları, şırınga Filtre ve diğer laboratuvar enstrümanlar.


We have grown into a well-known educational equipment supplier which integrates research, production and sales. Biz araştırma, üretim ve satış entegre tanınmış bir eğitim ekipmanları tedarikçisi haline geldi. We have win very good reputation after more than 10 years export experience, we have taken part in many foreign exhibition, such as 2014 Arab Lab, our products have been exported to USA, Australia,Russia, Germany,Brazil, Singapore,Malaysia,Pakistan,Dubai, Iran,Iraq, Dubai, Nigeria, Turkey,Japan and Korean and so on. Biz 10 yıldan fazla ihracat tecrübesi sonra çok iyi bir üne sahip, 2014 Arap Laboratuvarı gibi birçok yabancı sergide yer aldık, ürünlerimiz ABD, Avustralya, Rusya, Almanya, Brezilya, Singapur, Malezya, Pakistan'a ihraç edildi , Dubai, İran, Irak, Dubai, Nijerya, Türkiye, Japonya ve Korece vb.


Vic çalışanları şirketimizi bir zafer ve başarı işareti olarak görüyoruz.Her müşterinin çok önemli olduğunu düşünüyoruz.Mükemmel kaliteli ürün ve hizmetimiz olduğunu düşünüyoruz.Genç ve hevesli bir ekip olarak ihtiyaçlarınızı ve gereksinimlerinizi karşılamak için çok çalışacağız.

 

İletişim bilgileri
Bella Pang

Telefon numarası : 86-18037394301

Naber : +8618037394301